Spotkanie biznesowe klasy premium

Droga do
#KochamBiznes

Sprzedaż | Marketing | Inwestycje

Poznaj najnowsze odkrycia w dziedzinie Sprzedaży i Marketingu, które przyniosą przychody Twojej firmie. 

100% praktyki, techniki i metody gotowe do zastosowania od zaraz. Dołącz już teraz.

Partnerzy:

MANIFEST #KOCHAMBIZNES

Jesteśmy ludźmi, którzy wybrali nie zawsze prostą i oczywistą ścieżkę biznesu. Działamy, bo wierzymy, że możemy budować ten świat, tworząc różne dobra i wnosić realną wartość w życie klientów.

Kochamy to robić, bo z prawdziwym biznesem jest jak ze sportem. Idąc tą drogą, doświadczamy wzlotów i upadków. Zaliczamy ważne lekcje. Podnosimy się i z każdym miesiącem robimy kolejny krok naprzód. Często w nierównej walce rywalizujemy z gigantami, gdzie jedyne co pozwoli nam wygrać to strategia, spryt i nie bójmy się o tym mówić, miłość do tego, co robimy. 

Wierzymy, że istnieją rozwiązania marketingowe, które pozwalają wygrać rywalizację biznesową z każdym. Cały czas poznajemy nowe sposoby sprzedaży, których efekty mogłyby wielu zawstydzić.  Rozwijamy się na każdym polu, bo tylko w ten sposób możemy każdego dnia stawiać się lepsi.

Uwielbiamy ryzyko, którego odpowiednia stawka – daje równie wielkie profity. Jesteśmy Przedsiębiorcami, każdego dnia tworzymy rozwiązania, które dają przewagę nad innymi. 

Stań się częścią tej wizji.

CO ZYSKASZ? PRELEKCJE:

 • Mateusz Wróbel: Jeśli uważasz, że autopromocja jest poniżej Twojej godności, będziesz musiał z godnością znosić sukcesy mniej zdolnych od siebie
 • Wojciech Bizub: Lejek sprzedaży online - jak skutecznie zastosować go w swoim biznesie?
 • Wojciech Bizub: Jak reklamować swoją firmę za mniej niż 500 zł / mies.?
 • Andrzej Spuła: Poznaj gotowy model i sprawdzone strategie, które doprowadzą Cię do stabilnego wzrostu oszczędności i wygodnego rentierskiego życia
 • Mateusz Wróbel: Jak stworzyć profesjonalny zespół sprzedawców, który doprowadzi Twój biznes do pełnej automatyzacji i comiesięcznych zysków bez sprzedawania!”
 • Andrzej Spuła Jak zacząć sobie regularnie płacić, nawet gdy nigdy wcześniej nie potrafiłeś odłożyć nawet 1 PLN. Gotowy model i strategie sprawdzone u moich klientów.
 • Łukasz Milewski: Technika CME, czyli potroić ilość potencjalnych klientów w Twojej firmie?

Prowadzący SPOTKANIA

Łukasz Milewski

Łukasz Milewski

Marketing i Realizacja Kampanii
Przedsiębiorca, mentor, przez wielu uważany za ojca rozwoju osobistego w Polsce. Słynie z organizacji najbardziej spektakularnych wydarzeń rozwojowo-biznesowych. Autor trzech bestsellerów ściśle powiązanych z biznesem i rozwojem. Zawodowo: strateg marketingowy i prezes spółki Milewski Grow With Us. Ceniony mówca występujący na scenach Polski, Brazylii i Wielkiej Brytanii.
Współuczestniczył i kreował marki najwybitniejszych jednostek z kraju i świata. Sprowadził do Polski i organizował wydarzenia z takimi gwiazdami jak: Nick Vujcic, Les Brown, Anthony Robbins, Gary Vaynerchuk, Blair Singer, T. Harv Eker, Garry Kasaprow, Allan Pease, Dan Millman, Fredrik Eklund i wielu innych. W wolnych chwilach konsultuje i wprowadza nowe marki na Polski rynek. Ustanowił kilka ważnych rekordów dla branży, takich jak: organizacja wydarzenia na ponad 25.000 uczestników na stadionie w Poznaniu (30 kwietnia 2015 r.), największa transmisja live na ponad 130.000 osób online w jednym czasie.
Andrzej Spuła

Andrzej Spuła

MENTOR, MÓWCA I MONEY COACH
Niezależny ekspert finansowy z 28 letnim doświadczeniem.

Strategię inwestowania poznał w Niemczech i w Holandii. Pokazuje jak zdobyć fundament finansowy, który zapewnia niezależność i długotrwałe bogactwo oraz pozwala na pewne ryzyko w interesach będąc zabezpieczonym przy tym prywatnie. Dzieli się wiedzą, jak uczynić ze swojego hobby zawód, który pomaga dojść do finansowej wolności. 

Andrzej Spuła to wspaniały mówca, który zachwyca wszystkich uczestników podczas swoich seminariów. Wskazuje, jak można w sposób decydujący zmienić swoje poglądy na temat pieniędzy, a także w jaki sposób stworzyć optymalne warunki dla powiększania majątku. Wskazówki i zalecenia, a nawet pewne manewry, cały szereg nieocenionych informacji pochodzą z pierwszej ręki i są wynikiem 28 letniego doświadczenia.
Mateusz Wróbel

Mateusz Wróbel

Dyrektor Generalny, Masowa Sprzedaż, Budowanie Sieci Dystrybucji
Przedsiębiorca i specjalista od masowej sprzedaży. Pracując 8 lat w sprzedaży, pozyskał 50 000 osób do swojej bazy klientów konsumencko-sprzedażowej. W ciągu ostatnich 3 lat wygenerował 20 mln przychodu netto dla firmy kosmetycznej. Jest absolwentem prestiżowego World Class Business Speaker i współpracuje z agencją World Class Agency. Występował na topowych scenach w Polsce takich jak Targi Rozwoju czy World Business Experience. Napisał poradnik dla początkujących networkerów pt.: ” O tym się nie mówi”, w którym pokazuje jak stać się efektywnym liderem budującym gigantyczne zespoły sprzedażowe.
Mając 28 lat jest udziałowcem 4 spółek. Ostatnie wydarzenie, które organizował – Be Supreme Show okazało się największą konferencją inspiracyjną w Polsce, w której uczestniczyły takie marki jak:BMW, Philip Morris, czy TVN. Na jednej scenie spotkały się takie osobistości jak: Anna Lewandowska, Kuba Wojewódzki, Joanna Przetakiewicz, Martin Lewandowski ,czy Łukasz Jakóbiak. Relację z eventu można było obejrzeć w programie „Dzień dobry TVN” oraz „Co za tydzień”.
Wojtek Bizub Foto

Wojciech Bizub

CEO agencji marketingowej WBIZNES

Właściciel ukierunkowanej na rezultaty agencji marketingowej WBIZNES. Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyniki, a nie wymówki. Dzięki konsekwetnej realizacji planu doprowadza biznesy klientów do statusu lidera ich branży w ciągu 24 miesięcy.

Wykładowca akademicki MBA na ASBiRO i prelegent największych konferencji biznesowych w Polsce (I <3 Marketing oraz WBEXP z Garym Vaynerchukiem). Twórca kursów online i jeden z najpopularniejszych podcasterów biznesowych. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył mechanizm dynamicznego rozwoju dla firm – strategię WBIZNES.
 
Gdy nie klika przy komputerze, to biega, boksuje na ringu lub przerzuca ciężary na siłowni.

Bilety

Uwaga! Do najbliższego spotkania z cyklu Droga do #KochamBiznes pozostało
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

BILET POZNAŃ 12.02

197 PLN

100 PLN

 • Wstęp na szkolenie w Poznaniu 17:00 - 21:30
 • Trzy bardzo merytoryczne wystąpienia:
 • Jeśli uważasz, że autopromocja jest poniżej Twojej godności, będziesz musiał z godnością znosić sukcesy mniej zdolnych od siebie​.
 • Jak reklamować swoją firmę za mniej niż 500 zł / mies.?
 • Jak zacząć oszczędzać, nawet gdy nigdy wcześniej nie potrafiłeś odłożyć nawet 1 PLN. Gotowy model i strategie sprawdzone u moich klientów.
 • Przerwa kawowa
 • Sesja networkingu
 • Uwaga! Tylko 100 miejsc
Wolisz zamówić bilet przez telefon?

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zaczynamy o godzinie 17:00, a kończymy o 22:00. W trakcie spotkania odbędą się trzy 60-minutowe szkolenia prowadzone przez doświadczonych praktyków.

To spotkanie dla osób, które zastanawiają się nad udziałem w Konferencji Kocham Biznes, dlatego chcą otrzymać próbkę umiejętności naszych prelegentów. Moduły będą bardzo merytoryczne i możesz liczyć na 100% zaangażowanie ze strony prowadzących.

Jeśli skontaktujesz się z nami i zgłosisz ten fakt nie później niż na 14 dni przed startem, istnieje możliwość przepisania biletu na kolejną edycję za dodatkową opłatą (50 zł). Jeśli zrobisz to w ostatniej chwili, bilet niestety przepada.

Dokładnie miejsce zostanie podane uczestnikom drogą mailową na 7 dni przed spotkaniem.

Strona używa plików cookies w celu dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych. Korzystanie z tej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdej chwili możecie Państwo zmienić ustawienia przeglądarki.